O NAS

Jedź z nami na mecz Realu!

Piłka nożna jest naszą pasją, a Real Madryt ukochaną drużyną. Mecz na żywo w Madrycie był kiedyś naszym wielkim marzeniem 🙂 udało się je spełnić dwa lata temu, pierwszy raz zawitaliśmy do Madrytu i na Estadio Santiago Benabeu. Na tym się nie skończyło, latamy tam często.

Na nowy sezon, nowe marzenie – oglądnąć wszystkie domowe mecze Realu na żywo. Stąd pomysł, by zabrać kogoś ze sobą. Jeśli masz obawy jak zorganizować wyjazd, nie wiesz jak ogarnąć wszystkie formalności i rezerwacje lub nie lubisz latać sam, albo chcesz zrobić prezent – niespodziankę dla drugiej połówki  to dołącz do nas. Wierzymy, że jesteś miły i uczciwy, kochasz piłkę, masz dobry humor i lubisz zwiedzać. Zapraszamy. My zorganizujemy dla Ciebie wszystko, byś mógł spełnić marzenie. Pokażemy piękny Madryt, zabierzemy na wypad do Toledo i oczywiście uczta dla kibica czyli mecz oglądany z trybuny na stadionie ukochanej drużyny.

Spełnij swoje marzenie 🙂 Zapraszamy.

 

Hala Madrid!!

Madryt to przede wszystkim miasto Realu 🙂 Jednak poza stadionem, muzeum i innymi atrakcjami związanymi z piłką nożną ma dużo do zaoferowania. Stolica Hiszpanii nie śpi, tętni życiem 24 godziny na dobę. Jeśli chcesz kibicować Realowi z trybyn Bernabeu i zobaczyć magiczny Madryt zapraszamy!

Asia – pilot wycieczek zagranicznych od niedawna, od dawna zakochana w podróżach i Realu. Oczarowana Madrytem, kulturą, ludźmi i kuchnią hiszpańską. 

Dawid – zakochany w podróżach i Realu, super organizator i pomocna dłoń w Madrycie. Pasjonat nowinek technologicznych i aplikacji ułatwiającyh podróżowanie. Wszystko znajdzie i wszędzie trafi. 

Madryt prawie nie ma przed nami tajemnic 🙂